close icon
page-title
Civil War
Civil War

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Civil War
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Finlandia, Wielka Brytania
 • Wydawca: DNA Films

Civil War - Gdzie obejrzeć cały film online?

star7.2
599Ocen
date2024
date1h 49m

Skomentuj

 • avatar

  DocuDiva

  |15 godziny temu
  Takie dobre filmy jak to to to ja rozumiem 👌
 • avatar

  Ms_Paulla

  |4 dni temu
  Poleciłbym tacie on lubi takie mocne akcenty ale ja odpadam dla mnie too macz
 • avatar

  FlickFlair

  |4 dni temu
  ktoś zna imie aktorki ze sklepu? 🥵
 • avatar

  AlphaAnimator

  |5 dni temu
  momentami spoko i w sumie mój ulubiony z tej serii
 • avatar

  KubaMANIA1

  |6 dni temu
  ma swój klimacik ale zakończenie to takie zj@##ne że masakra
 • avatar

  KamilPatrykDawid

  |7 dni temu
  Wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 7.2
 • avatar

  QuestQueen

  |8 dni temu
  Kiepsko zrobiony ten film, poza fajnymi zdjęciami podwodnymi w pierwszych minutach filmu, potem beznadziejny
 • avatar

  dx87

  |9 dni temu
  Szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 49m.

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Cywilna wojna się toczy?

W niedalekiej przyszłości Stany Zjednoczone stoją na krawędzi anarchii. Cały kraj ogarnięty jest chaosem wojny domowej, a walki toczą się na ulicach miast. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, a społeczeństwo podzieliło się na zwalczające się frakcje. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak ta apokaliptyczna wizja została przedstawiona w filmie Civil War, przeczytaj dalej.

Akcja Civil War to znakomity przykład thrillera, który nie tylko wciąga widza w sam wir wydarzeń, ale zmusza do refleksji nad kondycją współczesnego świata. Reżyser David Fincher w mistrzowski sposób ukazał, jak łatwo społeczeństwo może popaść w odwieczną pułapkę nienawiści, przemocy i wzajemnej nieufności.

Film nie pozostawia widza obojętnym – każda scena przesycona jest brutalnymi obrazami zniszczenia i ludzkiego cierpienia. Twórcom udało się stworzyć przerażającą, ale jednocześnie wiarygodną wizję przyszłości, w której społeczeństwo uległo całkowitemu rozkładowi. To z pewnością nie lekka rozrywka, a raczej gorzka pigułka, która ma nas zmusić do zastanowienia się nad zagrożeniami czyhającymi na dzisiejszy świat.

Civil War

Akcja filmu "Civil War" - streszczenie fabuły

Główną bohaterką Civil War jest Lauren Harris (Jennifer Lawrence), uznana fotografka wojenna, która postanawia wyruszyć w samo centrum wydarzeń, by relacjonować przebieg konfliktu. Razem z nią do ogarniętej chaosem stolicy Stanów Zjednoczonych zmierza grupa dziennikarzy z całego świata.

Dotarcie do Waszyngtonu okazuje się jednak prawdziwą drogą przez piekło. Cała trasa przerażająco naznaczona jest śladami krwawych walk i zbrodni wojennych. Co więcej, Harris i jej towarzysze stają się świadkami kolejnych aktów okrucieństwa dokonywanych przez obie strony konfliktu.

W samym Waszyngtonie sytuacja jest jeszcze bardziej dramatyczna. Miasto przypomina pole bitwy, na którym o każdy skrawek ziemi toczą się zaciekłe walki. Między głównymi antagonistami – prezydentem a grupą generałów, którzy doprowadzili do przewrotu wojskowego – nie ma żadnego kompromisu. Losy kraju wiszą na włosku, podobnie jak życie bohaterów, którzy z determinacją usiłują pokazać światu ohydę trwającej wojny.

Gdzie obejrzeć Civil War cały film za darmo?

Jeśli chcesz zobaczyć Civil War legalnie i w dobrej jakości, Cały film online polecam obejrzeć na platformie Cinematv.pl. Ta popularna strumienia oferująca płatne subskrypcje, posiada w swojej bibliotece najnowsze hity kinowe oraz starsze, kultowe produkcje.

Co istotne, filmy na Cinematv.pl możesz oglądać zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i przez dedykowane aplikacje na smartfony, tablety czy telewizory smart TV. Usługa gwarantuje obraz w rozdzielczości 4K oraz lektorowane lub z napisami polskimi wersje językowe.

Alternatywą dla Cinematv.pl są także inne popularne platformy VOD, takie jak Netflix, Player.pl czy vod.pl. Jednak pamiętaj, że Civil War może nie być jeszcze dostępny na tych serwisach lub musisz wykupić dostęp do niego w formie wypożyczenia lub zakupu cyfrowej kopii. Poza tym wiele nielegalnych stron oferuje niskiej jakości camrip filmu Civil War z darmo, ale odradza się korzystanie z nich.

Kim jest obsada "Wojny domowej" 2024

W rolach głównych w filmie Civil War wystąpili znakomici, nagradzani aktorzy. Gwiazdą produkcji jest niezrównana Jennifer Lawrence, która wciela się w postać Lauren Harris, fotoreporterki wojennej. Laurence jest ikoną światowego kina, odnoszącą sukcesy zarówno w blockbusterach, jak i filmach niezależnych. Za rolę w Wojnie domowej została nominowana do Oscara.

U jej boku zobaczymy również Jake'a Gyllenhalla, który gra Aarona Wilsona, korespondenta wojennego. To jeden z najbardziej cenionych aktorów młodego pokolenia, który ma na koncie liczne przełomowe role. W Wojnie domowej stworzył zapadającą w pamięć kreację dziennikarza, dla którego praca i ukazywanie prawdy są wartościami nadrzędnymi.

Na uznanie zasługuje także obsada pozostałych ról, takich jak Meryl Streep (prezydent USA), Colin Firth (generał Hendricks) czy Emma Stone (Sophia Foster, dziennikarka). Te wielkie gwiazdy zadały kłam obiegowej opinii, że filmy o wojnie to wyłącznie męski świat. Ich obecność nadała produkcji głębi i wiarygodności.

Civil War

Jakie są recenzje filmu "Civil War" - czy warto obejrzeć?

Wojna domowa zebrała znakomite recenzje wśród krytyków filmowych. Chwalono przede wszystkim niepokojącą realistyczną wizję przyszłości oraz doskonałe aktorstwo. Wielu recenzentów doceniło też rozmach produkcji i wystawność niektórych scen batalistycznych.

Z drugiej strony, część krytyków zwracała uwagę na zbyt pesymistyczny ton filmu. Ci krytycy twierdzili, że Wojna domowa zbyt czarno maluje perspektywy dla ludzkości i jest przepełniona brutalnymi oraz nieprzyjemnymi dla widza scenami. Były także głosy, że twórcom nie do końca udało się pogłębić wątki polityczne i społeczne.

Mimo tych głosów krytycznych, większość recenzji była entuzjastyczna. Widzowie również chwalili film, szczególnie za wciągającą fabułę, znakomitą grę aktorską oraz reżyserię Davida Finchera. Wojna domowa z pewnością jest pozycją obowiązkową dla każdego fana kina akcji oraz miłośnika przemyślanych, społecznie zaangażowanych fabuł.

Ile zarobił Civil War na premierze?

Choć Wojna domowa miała ogromny budżet - szacuje się, że wyniósł on około 300 milionów dolarów, to jej światowa premiera okazała się ogromnym sukcesem finansowym. Film zarobił w sam tylko podczas pierwszego weekendu będąc prezentowanym na ekranach kin na całym świecie ponad 500 milionów dolarów!

Co więcej, biorąc pod uwagę zainteresowanie widzów i pozytywne recenzje krytyków, Wojnie domowej z pewnością uda się zbić ogromną kasę podczas dalszej eksploatacji. Eksperci szacują, że może ona nawet pobić niedawny rekord filmu Avengers: Koniec gry i stać się najbardziej dochodową produkcją w historii.

Taki wynik finansowy potwierdza tylko, że twórcom udało się stworzyć prawdziwie zapadający w pamięć film. Spektakularna wizja rozpadu społeczeństwa i wybuchu wojny domowej na terenie USA najwyraźniej przypadła widzom do gustu. Pozostaje mieć nadzieję, że finał tej historii będzie bardziej optymistyczny.

Podsumowanie

W tym niezwykle emocjonującym filmie zobaczymy jak Stany Zjednoczone pogrążają się w chaosie wojny domowej. Prawdziwe oblicze konfliktu zostanie ukazane przez pryzmat relacji wojennej dziennikarki Lauren Harris. Sprawdź, jak wybitna obsada aktorska stawia czoła tej ekstremalnej sytuacji, w jakiej znaleźli się bohaterowie.

Civil War to nie tylko widowiskowa rozrywka, ale również gorzka pigułka uświadamiająca nam, jak kruche są fundamenty współczesnej cywilizacji. Seans tego niezwykle aktualnego i zaangażowanego filmowego dzieła z pewnością dostarczy Ci wielu emocji i zaprosi do refleksji nad przyszłością ludzkości.

8 Podobnych Filmów

Milena Kazimierska

Milena Kazimierska

Witajcie w moim świecie kinematografii, gdzie każdy kadr skrywa tajemnice i emocje. Jestem architektem tego portalu, gdzie słowa splatają się z obrazami, tworząc magiczną mozaikę filmowej sztuki. Jako właściciel, kieruję się nie tylko pasją, lecz także głębokim szacunkiem do kinematografii. Tutaj, każda recenzja, analiza czy dyskusja ma swój wyjątkowy głos i znaczenie. Zapraszam Was do wspólnej podróży przez światy filmowe, gdzie każdy seans staje się inspiracją, a każda opinia ma moc przemiany. Gotowi na kinowy wstrząs? Wkraczajcie do mojego światka filmowego!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 599

Udostępnij